LINKS

Posredujemo vam nekaj naslovov spletnih strani in elektronske pošte društev in organizacij, ki vam bodo v pomoč pri iskanju informacij slovenskega športa v Italiji ali športa Slovencev po svetu. Vsakdo, ki si želi staviti v stik z nami, naj nam to sporoči po e-mailu. Hvala.

Ecco alcuni siti e indirizzi e-mail delle nostre societa' sportive e altre organizzazioni che vi potranno essere utili nella ricerca di informazioni sullo sport sloveno in italia e sullo sport degli sloveni nel mondo. Chi volesse mettersi in contatto con noi lo puo' comunicare via e-mail. Grazie.


NAŠA ŠPORTNA DRUŠTVA - NOSTRE SOCIETA' SPORTIVE

Adria
mail: kkadria@gmail.com

Melanie Klein
mail: info@melanieklein.org

Bor: košarka - pallacanestro
www.borbasket.com
mail: kkbor@libero.it
Mladina
mail: sdmladina@yahoo.com
Bor: odbojka - pallavolo
www.od-bor.com
mail: info@od-bor.com
AŠD Olympia
mail: info@szolympia.org
SK Brdina
-mail: info@skbrdina.org

Polet
www.polet.it

Breg (ni aktiven - non attivo)
mail, nogomet - calcio: breg_calcio@libero.it

Pomlad
mail: pomlad@alice.it
ŠKD Cerovlje - Mavhinje:
- mail: cerovljemavhinje@libero.it

Primorec
- mail: lucatrevi78@libero.it

Cheerdance Millenium
- mail: info@cheerdancemillenium.com
Primorje
mail: asd.fcprimorje@alice.it
Y.C. Čupa
mail: info@yccupa.org

Shinkai club
- mail: shinkaiclub@geocities.com

SK Devin
mail: info@skdevin.it

Sirena
mail: info@tpkcntsirena.it

JD Dolga krona

mail: info@dolgakrona.com

Sklad Mitja Čuk
- mail: webmaster@skladmitjacuk.org

Dom
- mail:
domgorica@libero.it
domgorica@tiscali.it

Soča
- mail: szsoca@yahoo.it

Gaja
sekcija orientiring: www.origaja.it

SPDG

- mail: info@spdg.eu

  Govolley
mail: govolley2001@yahoo.it

SPDT
- mail: spdt@spdt.org
- izleti@spdt.org
- smucanje@spdt.org
- ao@spdt.org
- mladinski@spdt.org

-> Jamarski odsek
mail: info@jospdtrst.org

Grmada
mail: info@grmada.org


KK Šilec
mail: kksilec@libero.it

AŠZ Jadran:
mail: jadran2002@libero.it

O.K. Val
mail: okval@virgilio.it

Juventina
- mail: juventina1947@yahoo.it

Š.D. Vesna
e-mail: vesnasport@alice.it
NK Kras

Zarja
- mail: zarja@bazovica.com

 
MEDIJI - I MEDIA
 

SLOVENSKI V ITALIJI
SLOVENI IN ITALIA

Dom - mail

Novi glas - mail: GO - TS

Primorski dnevnik
mail redakcija
- šport

Mladika - mail
Novi Matajur - mail
Škrat - mail

V SLOVENIJI
IN SLOVENIA

Delo

Dnevnik (LJ) - mail

Ekipa - mail

ŠPORTNI
ELEKTRONSKI
www.basketnet.it
www.fvgbasket.it
www.nba.com
www.sportal.it

ITALIJANSKI
ITALIANI

CitySport - mail

Il Gazzettino - mail

Il Piccolo - mail

Enciclopedia del calcio

La Gazzetta dello Sport

Lunedi Sport - mail

Messagero Veneto
mail redakcija - GO


FEDERACIJE - FEDERAZIONI

CONI

Košarka (FIP)

Namizni tenis (FITET)

Nogomet - Calcio
FIGC

Furlanija Julijska krajina

calciofvg.it - mail

Odbojka (FIPAV)
federvolley.it - fipav.it

Smučanje (FISI - deželna zveza)

Slovenska športna zveza
na Koroškem (Avstrija)

ZSŠDI - U.A.S.S.I.
mail TS - GO


RAZNO - VARIE